OD POMYSŁU DO GRY

POMYSŁ

Proces produkcji gry zaczyna się od dobrej koncepcji! Na tym etapie projektujemy założenia gry, jej zasady, przeznaczenie, elementy składowe oraz to jak będzie oprawiona. Bierzemy pod uwagę wiele czynników: wiek docelowy graczy, rodzaj gry, materiały jakie wykorzystamy, czas produkcji oraz wiele innych. Aby sprawdzić czy nasze założenia spełniają oczekiwania potencjalnych klientów, tworzymy prototypy, które testujemy i udoskonalamy. Etap pomysłów nie kończy się definitywnie w jednym momencie. Często podczas kolejnego etapu projektowania graficznego wpadają nam nowe koncepcje i ulepszenia dlatego jesteśmy otwarci na zmiany do momentu ostatecznego zatwierdzenia projektu.

j

GRAFIKA

Pomysł już mamy! Teraz czas na oprawę graficzną produktu. Ten etap jest nie mniej ważny od samej koncepcji gry. Bardzo dużo zależy od wizualnej strony produktu. Grafika jest tym co nadaje indywidualny charakter każdej grze. Musi być dobrze przemyślana oraz zaprojektowana z uwzględnieniem założeń koncepcyjnych. W grach „bajkowych” strona wizualna jest jednym z ważniejszych elementów tworzących całą fabułę gry. Piękna grafika umila rozgrywkę i sprawia że gracze, a w szczególności dzieci z chęcią do niej wracają. Projektowanie graficzne obejmuje przede wszystkim elementy gry takie jak: plansza, pionki, żetony, karty, instrukcje itp. Na tym jednak nie koniec! Dobra gra musi posiadać dobrze zaprojektowane opakowanie oraz materiały reklamowe. Wszystko powinno stanowić spójną całość. Każdy projekt dodatkowo testujemy. Staramy się sprawdzić jak zaprezentują się elementy gry w nowej szacie graficznej.

PRODUKCJA

Zaplecze technologiczne oraz ekipa specjalistów pozwala naszej drukarni na realizację nowych, ciekawych projektów. Każdy etap produkcji jest wnikliwie nadzorowany, a ewentualne błędy na bieżąco wychwytywane i korygowane. Pozwala to uzyskać produkt finalny, całkowicie zgodny z zaplanowanym projektem oraz naszymi oczekiwaniami. Właśnie dzięki temu sposobowi postępowania zrealizowaliśmy z sukcesem wiele zleceń. Produkcja obejmuje m.in. Drukowanie, kaszerowanie, uszlachetnianie, bigowanie z wycinaniem, prace introligatorskie, cięcie oraz wszelkie inne czynności mające na celu skompletowanie wszystkich elementów gry.

GOTOWA GRA

Nasza gra jest już gotowa! Teraz pozostało tylko dowieźć gry do hurtowni aby z tamtąd trafiły w ręce szczęśliwych dzieciaków. Największą satysfakcje sprawia nam kiedy wiemy, że nasze gry dają graczom dobrą zabawę, radość, a przy okazji uczą. Każda nowa gra to dla nas radość, a jednocześnie wyzwanie aby kolejne publikacje był jeszcze ciekawsze. Ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe tytuły oraz aktualizujemy stare tak aby wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. A może Ty chciałbyś wyprodukować swoją grę? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej o grach na zamówienie.

Chcesz wyprodukować własną grę?